fbpx

Regulamin Newslettera Wideo

 1. Newsletter udostępniany jest w formie online, przy pomocy systemu Web To Learn.
 2. Zarówno do dokonania zakupu, jak i korzystania z usługi konieczne jest posiadanie adresu e-mail.
 3. Abonament obejmuje materiały edukacyjne w formie wideo, audio i pdf na temat zmian przepisów prawnych ważnych dla księgowych, w szczególności podatków dochodowych, VAT, akcyzy, przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych, rachunkowości, kodeksu spółek handlowych i prawa przedsiębiorców, podatków i opłat lokalnych i innych według doboru autora.
 4. Każdy użytkownik otrzymuje indywidualny dostęp do systemu.
 5. Abonament obejmuje zmiany przepisów obowiązujące od 01.01.2020 roku do 31.12.2020. Użytkownicy otrzymują dostęp do materiałów do dnia 31.12.2020 roku.
 6. Cena Abonamentu jest zróżnicowana i zależy od dnia jego nabycia. Cena podstawowa wynosi 920 zł brutto.
 7. W przypadku promocyjnego zakupu mini kursu obsługi komputera wraz z abonamentem na Newsletter dostęp do kursu przysługuje od momentu zakupu do dnia 31.12.2020 roku.
 8. Zakupu można dokonać wyłącznie za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych – tpay lub paypal.
 9. Użytkownik ma możliwość rezygnacji z abonamentu w ciągu 21 dni od dnia zakupu. O odstąpieniu od umowy należy powiadomić sprzedawcę e-mailem na adres: doradcaksiegowego@gmail.com najpóźniej 21 dnia od zakupu.
 10. Reklamacje należy przesyłać na adres e-mail podany w pkt. 8 wraz z opisem powodu złożenia oraz podać oczekiwania co do sposobu załatwienia reklamacji.
 11. Podane ceny są kwotami brutto, zawierającymi podatek VAT naliczony wg stawki 23%. Podczas dokonywania zakupu nabywca otrzyma możliwość wprowadzenia danych do faktury VAT w udostępnionym formularzu. Po jego wypełnieniu i po sfinalizowaniu transakcji zakup użytkownik otrzymuje fakturę w formie elektronicznej na podany przy rejestracji adres e-mail.
 12. Akceptując niniejszy regulamin użytkownik zgadza się na wysyłkę faktury w formie elektronicznej na podany podczas rejestracji adres e-mail.
 13. Wymagania sprzętowe – posiadanie komputera lub urządzenia przenośnego z przeglądarką internetową, umożliwiającego odtworzenie materiałów wideo i audio; z dostępem do internetu.
 14. Korzystanie z systemu jest ograniczone do 3 różnych urządzeń (takich jak komputer, tablet, smartfon itp.) dla 1 użytkownika.
Dołącz do mnie w mediach społecznościowych