fbpx

Zestaw Sprawozdania Finansowego na 6+

Promocyjna Cena Zestawu:

1.Program do sprawozdań finansowych Novator

plus

2.Webinar – Zamknięcie roku w księgach rachunkowych wraz z plikami w Excelu do zamknięcia ksiąg oraz Protokół z inwentaryzacji wszystkich sald bilansowych, który oczaruje audytora

plus

3.Mini kurs online obsługi komputera dla księgowych, w tym lekcje podstaw Excela dla księgowych

plus

4.Newsletter o zmianach przepisów ważnych dla księgowych na 2020 rok w formie wideo, audio (do wysłuchania np. w samochodzie) oraz pdf do pobrania.

Zniżka 80% !!!

Na komplet składają się:

1. Licencje programu Novator do sporządzania sprawozdań finansowych – dla jednostek małych, mikro i pozostałych, pozwalające nie tylko sporządzić e-sprawozdanie, ale także umożliwiającą odczyt plików XML. Przy jego pomocy sprawnie i rzetelnie przygotujesz sprawozdanie w formacie XML!

Często słyszę słowa: „Pani Karolino, ja nie wyobrażam sobie zrobienia bilansu bez Pani programu” albo „Jesteście najlepsi na rynku, program jest przyjazny i łatwy w obsłudze, daje mnóstwo możliwości a w dodatku jego cena jest taka niska!”


Dlaczego tak mówią ❓❓❓


Aby się dowiedzieć, wystarczy obejrzeć jeden z filmów instruktażowych dostępnych na stronie programu.

Ale pozwól, że pokrótce opiszę niektóre jego opcje:

1. Import danych z roku ubiegłego, począwszy od drugiego roku pracy w programie
2. Eksport całego sprawozdania lub jego części do Worda lub Open Office’a 
3. Eksport bilansu, RZiS, RPP, ZZwKW do Excela lub Open Office’a
4. Możliwość sporządzenia sprawozdania z działalności z automatycznie tworzoną analizą wskaźnikową
5. System zawierający ponad 100 sprawdzeń, który kontroluje poprawność wprowadzonych danych i wskazujący miejsce popełnienia błędu, np. „Bilans otwarcia wartości brutto maszyn i urządzeń plus zwiększenia minus zmniejszenia jest różny od bilansu zamknięcia. Sprawdź dane w punktach: 15 oraz 23”
6. Przygotowanie roboczej deklaracji CIT-8 czy PIT-36L, która umożliwia sprawdzenie prawidłowości danych pochodzących z innych ewidencji, np. w arkuszach Excela.
Niejednokrotnie udało się naszym klientom uniknąć poważnych błędów w rozliczeniach podatkowych.
Jeden z nich, którego sprawozdanie audytowałam, zawyżył podstawę opodatkowania CIT o prawie milion złotych (pomijając jedno z kont księgowych podczas kopiowania sald do programu Excel) i wykrył błąd dopiero po wygenerowaniu roboczej deklaracji CIT z Novatora.

To tylko część opcji Novatora, reszty dowiesz się instalując wersję demonstracyjną ze strony programu i oglądając filmiki instruktażowe!

Wartość 869 zł (wszystkie 3 warianty)

2. Abonament na Zmiany przepisów prawnych ONLINE – w postaci Newslettera z wykładami WIDEO oraz w formie plików pdf – istotnych dla księgowych – z zakresu prawa gospodarczego, w tym podatków, a także z zakresu rachunkowości, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych – przygotowany wraz z prawnikami i doradcami podatkowymi – z praktycznymi wskazówkami do zastosowania (począwszy od zmian na rok 2020).

Jest to unikatowy produkt na rynku, ponieważ wszystkie zmiany Ważne dla księgowych zostaną przedstawione w przyjaznej formie nie tylko wideo ale również audio do odsłuchania w drodze do pracy, na telefonie komórkowym! Dodatkowa forma pdf ułatwi odnajdywanie odpowiednich informacji i ich powtórzenie.

Nie musisz już się martwić czy ominęły Cię jakieś zmiany w przepisach i zapomnisz o kosztownych i czasochłonnych szkoleniach stacjonarnych❗

Wartość 920 zł.

opinie:

3. Mini kurs obsługi komputera, który w 6 krótkich lekcjach w prosty sposób pokazuje jak dużo efektywniej korzystać z komputera – jak korzystać z menu podręcznych, jak szybko kopiować czy przenosić pliki, jak ustawić opcje systemu aby ułatwić i przyspieszyć pracę, jak używać paska szybkiego uruchamiania, instalować programy i konfigurować urządzenia zewnętrzne bez pomocy informatyka!

Jak często zdarza się, że aby zmienić drobną rzecz w naszym systemie musimy poczekać na specjalistę? A z wieloma z nich poradzilibyśmy sobie sami w kilka minut, mając odpowiednią wiedzę❗

Jak dużo czasu możesz zaoszczędzić❓

Ale to nie wszystko, 2 lekcje uczą podstaw programu Excel, w tym np. tworzenia formuł do analizowania danych z programów księgowych oraz tworzenia ewidencji pomocniczych, różnego rodzaju rejestrów do sortowania i wyszukiwania danych.

Czy wiesz jak prosto połączyć pliki Excela ze sobą albo stworzyć dokument Worda połączony z plikiem Excela?

Wyobraź sobie, że tworzysz szablon raportu w Wordzie i w sposób automatyczny zmieniasz dane poprzez aktualizację łączy z arkuszem Excela. A skąd te dane się zaciągną do tego arkusza? Oczywiście z pliku, do którego wyeksportujesz sprawozdanie z Novatora 😊

Wartość 360 zł.

opinie o kursie:

4. Webinar na temat zamknięcia roku w księgach, na którym poruszyłam rzadko omawiane kwestie i zaawansowane zagadnienia, często pomijane podczas prac bilansowych. To 100 minut wiedzy!

Do tego otrzymasz wzór protokołu z weryfikacji Wszystkich pozycji bilansowych stworzony przeze mnie na podstawie blisko dwudziestoletniego doświadczenia w pracy w audycie. Niczego podobnego nie znajdziesz na rynku!

Poza tym plik do samodzielnego przeprowadzenia analizy wskaźnikowej, sporządzenia rachunku przepływów pieniężnych, wprowadzenia leasingu do ksiąg oraz wzór sprawozdania dla fundacji i stowarzyszeń!

wartość 346 zł.

Dostęp do kursów otrzymasz aż do 31.12.2020 roku, natomiast licencja na program Novator jest bezterminowa (nie obejmuje późniejszych aktualizacji, opublikowanych po 1 września 2020 roku)

Łączna wartość produktów to 2 495 zł.

W Promocji Tylko za 495 zł brutto!

Oszczędzasz Aż 2 000 zł!

Dołącz do mnie w mediach społecznościowych