Newsletter WIDEO – zmiany przepisów Ważnych dla Księgowych na rok 2020!

Co otrzymujesz:

1.Dostęp 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu do materiałów Wideo, w których w przystępny sposób przedstawię zmiany przepisów prawnych dla księgowych wraz z ich Praktycznym zastosowaniem! Ten system ONLINE pozwoli Ci oszczędzić czas potrzebny na dotarcie na szkolenia stacjonarne a kosztuje znacznie Mniej! Możliwość ich wielokrotnego odtwarzania pozwoli Ci opanować zmiany obowiązujące od 1 stycznia oraz wprowadzone w ciągu roku.

2.Dostęp do tych samych materiałów w postaci plików audio, które możesz odtworzyć w samochodzie lub gdziekolwiek jesteś! To świetne rozwiązanie dla osób zapracowanych. Wystarczy odsłuchiwać 20 minut dziennie w drodze do pracy aby przez miesiąc przerobić całodzienne szkolenie!

3.Materiały pdf z opisem zmian oraz tekstami przepisów, które możesz pobrać na dysk swojego komputera i mieć w każdej chwili pod ręką!

4. O publikacji nowych materiałów użytkownicy zostaną powiadomieni e-mailem, więc będziesz na bieżąco informowany o zmianach!

5.Wszystkie materiały będą udostępnianie w systemie e-learningowym Web To Learn, do którego każdy uczestnik otrzyma indywidualny dostęp od momentu zakupu do 31.12.2020 roku.

Prezentacja systemu Web to Learn

6.Dostęp obejmie zmiany przepisów z zakresu m.in:

1.podatków dochodowych, w tym rozliczanych na zasadach ogólnych oraz ryczałtowo (karta podatkowa, ryczałt od przychodów), limitów odliczeń, ulgi, itp.

2. podatku VAT (w tym zmiany w sposobie opodatkowania, dokumentowaniu, terminy i deklaracje), jak również najnowsze orzecznictwo i interpretacje podatkowe

3. akcyzy

4. ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych (w tym zmiany podstawy naliczenia składek, limity)

5. obowiązków płatników w zakresie podatku PIT od wynagrodzeń pracowników i zleceniobiorców

6. kodeksu spółek handlowych

7. prawa przedsiębiorców ( w tym dotyczących kontroli podatników)

8. ustawy o podatkach i opłatach lokalnych (w tym podatek od środków transportowych i od nieruchomości).

9. przepisów z zakresu rachunkowości (w tym krajowe standardy rachunkowości)

oraz innych WAŻNYCH dla księgowych, WRAZ z najnowszymi INTERPRETACJAMI i wyrokami sądowymi.

7. Serwis będzie przygotowywany we współpracy z kancelaria prawno – podatkową aby zapewnić najwyższą jakość dostarczanych materiałów.

komentarze uczestników szkoleń i odbiorców moich materiałów:

komentarze

8. UWAGA! W promocji otrzymasz też dostęp do materiałów na temat zmian w podatku VAT w 2019 roku, więc Skorzystaj już TERAZ!

Dołącz do mnie w mediach społecznościowych