fbpx

Opinie i komentarze

Jestem doradcą podatkowym od 13 lat. Olbrzymią rolę kładę od samego początku na rozwój zawodowy oraz ciągłe doskonalenie  zawodowe. Blogiem Pani Karoliny zainteresowałam się przez przypadek – szukając rozwiązań problemu księgowego. Tam natrafiłam na wiele bardzo ciekawych lekcji z których bardzo dużo skorzystałam.  Następnie dotarłam do grupy na Facebooku ekspert rachunkowości którą również prowadzi Pani Karolina. Zauważyłam że udostępnia wiele bardzo ciekawych materiałów które są przydatne w praktyce księgowego. W ten sposób dowiedziałam się o kursie „Główny księgowy dyrektor finansowy”.  Zastanawiałam się co tak naprawdę może mi dać uczestnictwo w tego typu kursie na moim etapie rozwoju zawodowego? Jednak podjęłam decyzję że z niego skorzystam bo nigdy wcześniej nie uczestniczyłam w tego typu kursie online. 

Jestem z kursu bardzo zadowolona. Regularnie poza materiałami powtórkowymi które z chęcią odsłuchałam na początku kursu, regularnie pojawiają się nowe lekcje i każda z nich bardzo zrozumiały sposób na poziomie praktycznie każdego etapu rozwoju zawodowego przedstawia problemy z którymi spotykamy się na co dzień. Materiały są przygotowane w bardzo przystępny sposób. Po każdej lekcji chciałoby się wiedzieć więcej i więcej.

Z uwagi na wykonywany zawód podchodzę do tematu księgowości od strony bardziej podatkowej więc bardzo zafascynował mnie profesjonalizm Pani Karoliny od strony księgowej, co skłoniło mi do uczestnictwa w kursie. Okazało się to bardzo dobrą decyzją. Poza materiałami w formie video a także różnego rodzaju plikami tekstowymi pomocnikami w postaci arkuszy lub wytycznych, w czasie kursu dla uczestników przewidziane jest są również inne bonusy dzięki czemu część opłaty zwraca się natychmiast. Moim ulubionym bonusem jest oczywiście program do sprawozdań finansowych Novator, który  sumie używałam już przed zapisaniem się na kurs a którego współtwórcą jest również Pani Karolina. Mogę powiedzieć z czystym sumieniem że kurs spełni oczekiwania zarówno księgowych z wieloletnim doświadczeniem jak i również osób początkujących. Więzi między uczestnikami wzajemnie i Prowadącą wzmacniają też spotkania na żywo w czasie których staramy się wspólnie rozwiązywać różne problemy uczestników. Każdy kto chce się rozwijać a księgowość jest jego pasją na pewno poczuję się dużo pewniej po ukończeniu kursu mając świadomość jaki ogrom wiedzy zostało mu przekazany. Dodatkowym atutem jest to ze każdą lekcję można odtworzyć tyle razy ile jest potrzeba a nauka odbywa się online, wygodnie w domu lub innym miejscu , tam gdzie akurat mamy czas i ochotę na naukę. Daję 5 na 5.

Monika Kawalec

Doradca Podatkowy

Właściciel ACCF Biuro Księgowości i Doradztwa Podatkowego w Krakowie

Zajęcia u Pani Karoliny rozpoczęłam jako nowicjuszka. Coś tam wiedziałam ale nie do końca byłam pewna czy tak powinno być ponieważ sama dochodziłam do wszystkiego metodą prób i błędów. Miałam wiele trudności jeżeli chodzi o rachunkowość ponieważ bez większego przygotowania pewnego dnia zostałam postawiona przed faktem, iż mam się zająć KH.  UoR, PDOP, KSH czy KSR to były przepisy i ustawy o których nie miałam żadnego pojęcia. Decyzję o zapisaniu się na kurs podjęłam po przeanalizowaniu lekcji video na stronie Karolina Kaszubowska – doradca księgowego. Stwierdziłam: to jest to czego mi potrzeba. Kurs jest bardzo profesjonalny. Wszystkie materiały bardzo szczegółowo opracowane i wyjaśniane. Zawsze można napisać do Pani Karoliny w razie wątpliwości i uzyskać konkretną odpowiedź. Z pewnością idę do przodu i pozyskuję wiedzę która do tej pory była mi całkowicie obca oraz poszerzam tematy częściowo znane.  Uczestnicząc w kursie mam większą pewność siebie w tym co robię i na 100% idę do przodu. Serdecznie polecam kurs wszystkim osobom które mają do czynienia z rachunkowością w mniejszym lub większym stopniu i chcą się rozwijać. Wiedza przekazywana na kursie jest przedstawiona w większym i bardziej zrozumiałym stopniu niż w SK – tak stwierdziła moja znajoma, której pokazałam tylko dwie lekcje.

Dorota

Polecam kurs, bardzo dużo materiałów do nauki, dużo teorii opartej na przykładach. Kurs wymaga dużej samodyscypliny, aby przerobić wszystkie materiały. Dzięki kursowi poszerzyłam/ poszerzam (caly czas w trakcie realizacji) swoją wiedze jak i uporządkowałam to z czym w szczególności spotykam się w pracy. Największą trudność sprawia mi rachunek przepływów pieniężnych oraz podatek odroczony, kurs  dokładnie przerabia te kwestie. Zawsze mogę liczyć na wsparcie Pani Karoliny, odnośnie pytań dotyczących zagadnień kursów. Kurs jest dla osób zdecydowanych podnoszeniem kwalifikacji, z dużą dyscypliną, tak aby przerobić kurs od A do Z, a kurs zawiera bardzo dużo materiałów.

Monika K.

Dla wszystkich zainteresowanych kursem Główny księgowy – dyrektor finansowy pragnę polecić ten kurs. 

Zawiera on bardzo dużo obszernych materiałów z zakresu rachunkowości bardzo dobrze przygotowanych w formie video jak i pdf co jest bardzo wygodne, ponieważ można w dowolnym czasie się uczyć.

Często początkujący nie wiedzą od czego zacząć bo przerasta ich szeroki zakres wiedzy którą trzeba ogarnąć. Myślę, że ten kurs pomaga usystematyzować wiedzę i krok po kroku pozwala zrozumieć zasady i przepisy obowiązujące w zawodzie księgowego. 

Kolejnym plusem jest osoba Pani Karoliny Kaszubowskiej która zachęca do rozwoju osobistego, motywuję do działania i dzieli się swoją cenną wiedzą oraz doświadczeniem z życzliwością, co wpływa na pozytywny odbiór przez kursantów. 

Jeszcze raz szczerze polecam i życzę samych sukcesów zawodowych.

J. Bobak 

Dołącz do mnie w mediach społecznościowych