Często zadawane pytania

1.Czy ten kurs jest dla mnie?

Kurs jest przeznaczony dla osób posiadających kwalifikacje na poziomie samodzielnego księgowego. W pierwszym miesiącu kursu będziemy jednak powtarzać materiał właśnie z tego zakresu – będzie to okazja aby uzupełnić braki.

2. W jaki sposób będą udostępniane poszczególne lekcje i moduły kursu?

Otrzymasz indywidualny dostęp do kursu poprzez system Web To Learn, w którym będą umieszczane materiały kursu. Będą one w formacie wideo, pdf, quizu z rozwiązaniami oraz jako dodatkowe pliki do zadań w Excelu oraz artykuły.

Miesięcznie udostępnione będzie 6 lekcji, po 2 tygodniowo przez 3 pierwsze tygodnie miesiąca i po każdym tygodniu odbędzie się spotkanie na żywo w zamkniętej grupie na Facebooku, gdzie będę odpowiadać na Wasze pytania (przesłane mailem). W czwarty tydzień miesiąca nie będą publikowane nowe lekcje, będzie to czas na powtórkę lub nadrobienie zaległości i odpoczynek 🙂

W ten sposób przez 7 miesięcy zrealizujemy 42 lekcje.

3.Czy kurs przygotuje mnie do pełnienia funkcji głównej księgowej-dyrektora finansowego w średniej wielkości firmie?

Kurs został tak zaprojektowany aby dostarczyć Ci wiedzę potrzebną na tym stanowisku. Jednak uzyskanie kompetencji i umiejętności na tym poziomie wymaga Twojego pełnego zaangażowania i aktywnego wykonywania zadań a także wprowadzania ich w życie we własnej firmie. Teoretyczne zrealizowanie materiału nie wystarczy.

3.Co w przypadku gdy nie będę mogła/mógł realizować na bieżąco materiału?

Dostęp do kursu, jak i dodatkowych materiałów na Facebooku otrzymasz do końca 2020 roku.

4. Czy muszę realizować poszczególne moduły w kolejności, w której będą publikowane?

Rekomendujemy aby tak właśnie się uczyć, wówczas otrzymasz również wsparcie grupy, która również będzie realizować materiał, jednak nie ma przeszkód aby odłożyć zagadnienia, które są lepiej Ci znane na koniec roku i skupić się na słabych punktach.

5. W jaki sposób dowiem się czy jestem gotowa/y na podjęcie pracy jako główna księgowa?

Zazwyczaj jest to wewnętrzne poczucie, że poradzisz sobie z zadaniami na tym stanowisku. Jeśli przerobisz wszystkie moduły i nabierzesz pewności siebie, przekonania, że żadna z ról czy funkcji GK Cię nie przeraża, to pewnie będzie to dobry moment na zmianę pracy. Jeśli jesteś GK w mniejszej firmie, to na pewno będzie Ci łatwiej wyobrazić sobie siebie na podobnym stanowisku w większej firmie.

6. A co zrobić jeśli uznam, że jednak kurs nie jest dla mnie?

Pierwszy miesiąc możesz potraktować jako miesiąc testowy. Jeśli na tym etapie uznasz, że nie jesteś sobie w stanie poradzić z materiałem, możesz zrezygnować. W takim przypadku zwrócimy Ci wpłaconą kwotę po potrąceniu 14% wartości kursu, czyli 460 zł brutto.

Dołącz do mnie w mediach społecznościowych